Firma

Już od 2005 roku jesteśmy Autoryzowanym Dystrybutorem firmy ITRON w Polsce, która jest zdecydowanym liderem w światowej produkcji urządzeń pomiarowych. W swojej działalności zajmujemy się dystrybucją liczników oraz instalacją i wdrażaniem systemów zdalnego odczytu w budownictwie mieszkaniowym na rynku pierwotnym i wtórnym.  Wieloletnia współpraca z firmą ITRON zapewnia nam dostęp do najnowszych światowych technologii, specjalistycznej wiedzy technicznej oraz najlepszych cen, często ustalanych indywidualnie pod konkretne inwestycje czy Klientów.

Naszym celem jest ciągłe podnoszenie kwalifikacji, a zdobytą wiedzą dzielimy się z projektantami, instalatorami i administratorami na cyklicznych szkoleniach prowadzonych w naszej firmie. W tym celu w 2019 roku otworzyliśmy Centrum Opomiarowania Mieszkań w Straszynie, do którego serdecznie Państwa zapraszamy.

Aby zapewnić Państwu wysoką jakość naszych usług w 2016 roku wdrożyliśmy i stosujemy system zarządzania jakością zgodny z wymaganiami normy PN-EN ISO 9001:2009 i w 2018 roku PN-EN ISO 9001:2015.

 

firma

ul. Turkusowa 15, 83-010 Straszyn k. Gdańska,
Tel. 58 557 18 37

biuro@ciesla.com.pl

Nasz serwis korzysta z plików cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Patrz polityka prywatności